Workshopy ve firmě

1543_SpainGermany_2016_HF_Stud_FamilyTalkingPracujete v mezinárodním prostředí? Workshopy Colored glasses jsou vhodné jako školící nástroj pro pracovní kolektiv v malé i velké firmě. I malý rozdíl v mezikulturních kompetencích může rozhodnout o vašem úspěchu při jednání s mezinárodními klienty a obchodními partnery. Zvyšte svůj náskok v mezikulturních kompetencích!

 

Možnost využití:

  • Školení zaměstnanců pracujících (nejen) v mezinárodním prostředí
  • Vzdělávací teambulding na firemních akcích
  • Corporate social responsibility program firem - investice do vzdělávání
  • Délka workshopu: 90 minut a více (dle zvolené metody)

Workshopy obsahují

  • Zážitek z modelových situací - (simulace, hra, divadlo...)
  • Evaluace - vyhodnocení zážitku, uvedení příkladů z každodenního života
  • Teoretická část - teorie a možnosti dalšího vdělávání

Mám zájem o workshop ve své firmě.

Buď doma ve světě.

Posláním YFU je rozvíjet mezikulturní porozumění, vzájemnou úctu a sociální odpovědnost prostřednictvím studijních výměnných pobytů pro mládež, rodiny a komunity.

YFU

Proč Colored glasses na školách?

Studenti, kteří se naučili mezikulturním dovednostem, dokáží pochopit zvyky, měli příležitosti se zamyslet nad svým pohledem na svět a porovnat jej s ostatními.  Studenti pak jsou méně náchylní k tomu, aby vnímali rozdílnosti jako hrozbu, která vyžaduje násilnou obranu.

YFU Česká republika

Bořivojova 17
13000 Praha 3

+420 222 211 950
info@yfu.cz
http://www.yfu.cz

Podstatou činnosti YFU je napomáhat pozitivní globální změně. Organizace byla založena v roce 1951, aby nabídla světu nový začátek při nápravě devastace způsobené 2. světovou válkou. Postupně se stala sítí působící ve více než padesáti zemích, která spojuje celý svět prostřednictvím kulturní výměny. Studenti zažívají obrovský osobní růst a současně platí, že pozitivní dojem, který udělají na hostitelské rodiny, přátele, školy, učitele a sousedy, může ovlivnit celé komunity. Veřejné mínění se totiž mění v důsledku změny názorů jednotlivců, veřejné mínění pak mění názory zvolených funkcionářů, kteří dělají veřejnou politiku a ovlivňují tím i mezinárodní diplomacii.